NE
YAPIYORUZ?

Hakkımızda

İnovaksiyon Proje Ajansı, proje geliştirme ve proje yönetimi konularında danışmanlık vermek üzere kurulmuştur.

Türkiye’de iş kurma ve yönetme alanında yerli ve yabancı firmalara, mevzuata uygunluk, çalışma/oturma izinleri, fizibilite verileri sağlama, yatırım arazisi ile nitelikli işgücünün temin edilmesi ve gerekli kamu desteklerinden yararlanma gibi yatırım ortamı konularında yatırım öncesi ve sonrasında danışmanlık hizmeti veren yatırımcı dostu bir girişim olan İnovaksiyon Proje Ajansının resmi web sitesidir.

Ajans şimdiye kadar yaklaşık 300 projede danışmanlık ve proje yönetimi hizmeti sağlamıştır. Edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile fayda yaratma esasına göre çalışmaktadır. Ulusal programların tümünde proje geliştirme tecrübesi bulunan İnovaksiyon Proje Ajansı, öncelikle girişimci ya da KOBİ’lere uygun olan tüm programları tespit ederek, elde edilebilecek en büyük finansal kaynağa erişmeyi hedefler. Yatırım planı ve hedefler dikkate alınarak mümkün olan tüm destek programlarına erişim sağlanır.

GİRİŞİMCİLERE, KOBİLERE VE KAMU KURUMLARINA DANIŞMANLIK

Girişimcilere, KOBİ’lere, yerli/yabancı firmalara ve kamu kuruluşlarına danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca, teknoloji tabanlı girişimcilere yönelik mentörlük hizmeti de faaliyet alanı içinde yer almaktadır. 

İnovaksiyon Proje Ajansı, danışanların talepleri ve hedefleri doğrultusunda tüm teşvik ve hibe programları üzerinde çalışma yapılarak uygun programlar tespit edilmekte, ardından, danışmanlık hizmetinin çerçevesi belirlenmektedir. 

WhatsApp Image 2020-12-07 at 11.28.35

Teklif Al